دسته ها

اپلیکیشن کنترل صدا در اپلیکیشن های مختلف با App Volume Control

کنترل صدا در اپلیکیشن های مختلف با App Volume Control

اگر شما هم می خواهید که صداهای گوشی خود به طور خودکار تنظیم شود می توانید با استفاده از اپلیکیشن  App Volume Control این کار را به راحتی انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که هنگام بارگذاری شدن ویدیوهای اینستاگرام، با صدای بلند اسپیکر رو به رو می شوید. این موضوع باعث می شود صدای پخش گوشی را همیشه در میزان پایینی قرار دهید تا هنگام آغاز به پخش ویدیوها شوکه نشوید. اما انجام اینکار نیز باعث پیش آمدن مشکلات متقابلی می شود؛ به طوری که وقتی وارد موزیک پلیر گوشی می شوید صدای آهنگ بسیار کم بوده و ناچار به تنظیم دستی آن خواهید بود. با وجود آنکه این موضوع چندان مهم و وقت‌گیر به نطر نمی‌آید، با این حال انجام سریع‌تر و خودکار امور، همیشه کاربران را وسوسه کرده است. این برنامه قادر است تا بعد از انجام تنظیمات دستی در هنگام اولین اجرای برنامه، از آن پس وقتی وارد هر برنامه‌ای شدید صدای زنگ، نوتفیکیشن، پخش و … به طور خودکار به میزانی که شما مشخص کرده‌اید تبدیل شود.

کنترل صدا در اپلیکیشن های مختلف با App Volume Control

 

برای مثال می توانید صدای پخش را برای اینستاگرام روی مقدار کم و برای اپلیکیشن‌های موزیک روی بالاترین حد صدا قرار دهید تا از یکی از تکراری‌ترین امور موبایل رها شوید. علاوه بر صدای پخش، زنگ و نوتیفیکیشن که مربوط به خود اندروید بوده و ارتباطی به اپلیکیشن ها ندارد، موارد دیگری نیز توسط این برنامه قابل مدیریت خواهند بود. برای مثال می‌توانید روی صداهایی که هنگام اجرا و بسته شدن برنامه یا بازی‌ها پخش می‌شود نیز مدیریت داشته باشید.

App Volume Control با حجم تقریبی ۲ مگابایت منتشر شده است و برای اجرا به اندروید نسخه‌ی ۴.۰.۳ یا بالاتر نیاز دارد. برای دریافت این برنامه و پیوستن به ۱۰ هزار نفری که App Volume Control را دانلود کرده‌اند می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • تنظیم دستی المان‌ها برای هر برنامه
  • امکان مدیریت هوشمند صداهای برنامه‌ها

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>