دسته ها

اپلیکیشن تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون با اپلیکیشن یونیورسال ACG Media Player

تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون با اپلیکیشن یونیورسال ACG Media Player

اگر شما هم از گوشی های ویندوزفون استفاده می کنید و به دنبال پلیر کاملی هستید ما اپلیکیشن ACG Media Player را به شما معرفی می کنیم که یک پلیر قدرتمندی است. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تاکنون پلیرهای زیادی برای گوشی‌های ویندوزفون منتشر شده است که هرکدام به نوعی ویژگی‌های خاص خود را به همراه داشتند. بعد از انتشار ویندوزموبایل و ویندوز ۱۰، اپلیکیشن‌های یونیورسال به یکی از اولویت‌های مهم اپلیکیشن‌ها تبدیل شد. از همین رو برنامه‌هایی که از این ویژگی پشتیبانی کنند معمولا با بازخورد بهتری مواجه می‌شوند. ACG Media Player نیز یکی از اپلیکیشن‌های جدید یونیورسال است که توانسته در مدت کوتاهی، کاربران بسیاری را به سوی خود جلب کند. این اپلیکیشن ویژگی‌های جالبی را نیز در خود جای داده است که از میان آن‌ها می‌توان به امکان کنترل‌های حرکتی اشاره کرد. به این صورت که هنگام پخش فیلم، با کشیدن انگشت خود به بالا یا پایین می‌توانید میزان صدا را کنترل کنید و با انجام همین عمل در جهت چپ و راست نیز ویدئو را به عقب یا جلو ببرید.

تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون با اپلیکیشن یونیورسال ACG Media Player

 

امکان بسیار جالب دیگری نیز که در برنامه وجود دارد قابلیت کانورت کردن فایل در حال پخش است که می‌توانید آن را به فرمت و حجم متفاوتی تبدیل کنید. این ویژگی به خصوص برای ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی پشتیبانی نمی شوند بسیار کاربردی خواهد بود و می‌توانید ابتدا ویدئو را تبدیل، و سپس به شبکه‌ی مورد نظر ارسال کنید. در کنار این گزینه نیز امکانات دیگری در نظر گرفته شده است که ثبت اسکرین‌شات از فیلم در حال پخش را می‌توان مهم‌ترین آنها دانست. پشتیبانی از تمام فرمت‌های صوتی و تصویری، نمایش زیرنویس با امکان شخصی‌سازی رنگ و فونت و زمان‌بندی، وجود اکولایزر پیشرفته برای تنظیم صدای خروجی، امکان اعمال فیلتر روی تصویر و صدا و … از دیگر ویژگی‌های این برنامه‌ی کاربردی به حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>