دسته ها

اپلیکیشن وضعیت آب و هوا با World Weather به صورت ویجت

وضعیت آب و هوا با World Weather به صورت ویجت

یکی از پر اسنفاده ترین اپلیکیشن های مورد استفاده کاربران اندرویدی، وضعیت آب و هوا است. اپلیکیشن ۳D Flip Clock & World Weather برای گوشی های اندرویدی است که به صورت ویجت وضعیت آب و هوا را دقیق در اختیار ما قرار می دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

ویجت‌ها بخشی از شاخه‌های نرم‌افزاری اندروید به حساب می‌آیند که که روش اجرا و کارکرد آن‌ها با اپلیکیشن‌های عادی اندروید متفاوت است. درواقع ویجت‌ها معمولا دارای آیکون مخصوص یا پنجره‌ای جداگانه برای اجرا نیستند و به صورت یک میانبر در صفحه‌ی خانگی اندروید استفاده می‌شوند و هر کدام دسترسی به اطلاعات خاصی را به طور سریع‌تر و راحت‌تر ممکن می‌سازند. برای مثال توسط ویجت پیامک می‌توانید لیستی از چند پیامک آخر خود را همیشه در صفحه‌ی خانگی خود داشته باشید تا از سر زدن‌های مکرر به صندوق پیامک بی‌نیاز شوید یا توسط ویجت‌های دیگری می‌توانید به ساعت، تاریخ، میزان شارژ باتری و… دسترسی داشته باشید. اما در کنار تمام موارد ذکر شده، یکی از مهمترین ویجت‌هایی که توسط بسیاری از کاربران در حال استفاده است ویجت آب و هوا است. طبیعتا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود که از آب و هوا و دمای روز آینده با خبر باشیم. بسیاری از مواقع ممکن است در طول سفر کاری یا تفریحی خود با آب و هوایی نامناسب و گاه خطرناک مواجه شویم که اگر از قبل از آن باخبر بودیم، سفر خود را به روزی دیگر موکول می‌کردیم یا حداقل امکانات مناسب‌تری برای طول راه همراه می‌بردیم. این امر به کمک اپلیکیشن‌های هواشناسی ممکن شده است و کاربران می‌توانند حداقل تا ۷ روز آینده از وضعیت دقیق آب و هوایی محل زندگی خود باخبر باشند.

وضعیت آب و هوا با World Weather به صورت ویجت

 

ویجت‌های هواشناسی نیز این اطلاعات را به طور سریع‌تر و آسان‌تری در اختیار کاربران قرار می‌دهند به طوری که بدون ورود به اپلیکیشن می‌توان از آب و هوای روزهای آینده با خبر بود. قرارگیری این ویجت‌ها در مقابل چشم کاربر باعث خواهد شد تا حتی در روزهایی که فراموش می‌کنید وضعیت آب و هوایی را بررسی کنید، به طور ناخوداگاه از این موضوع مطلع شوید. ۳D Flip Clock & World Weather یکی از بهترین انتخاب‌های موجود برای آگاهی از وضعیت آب و هوا به صورت ویجت است که علاوه بر آن، ساعت و تاریخ روز را نیز به شما نمایش خواهد داد. درواقع شما می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و با نصب این برنامه، هم تاریخ و ساعت را، و هم وضعیت آب و هوایی را در صفحه‌ی خانگی خود به نمایش بگذارید. این برنامه که یکی از زیباترین رابط‌های کاربری را در بین اپلیکیشن‌های مشابه دارد دارای دو سایز ۴x۲ و ۵x۲ برای ویجت است که می‌توانید مطابق با سلیقه‌ی خود، یکی از آن‌ها را در صفحه‌ی اصلی قرار دهید. این ویجت در بازه‌های زمانی منظم اقدام به بروزرسانی اطلاعات خود می‌کند که در تنظیمات می‌توانید این بازه را تغییر دهید. اگر GPS دستگاه روشن باشد این برنامه به طور خودکار محل زندگی شما را نشخیص داده و گزارشات مربوطه را به نمایش خواهد گذاشت. نمایش زمان‌های مهم روز همچون طلوع و غروب آقتاب، سرعت باد، ریزش باران یا برف و … تنها بخشی از مواردی هستند که ۳D Flip Clock & World Weather آن‌ها را به اطلاع شما خواهد رساند.

بخش شخصی‌سازی برنامه نیز در سطح قابل قبولی وجود دارد و چندین پوسته و آیکون مختلف برای نمایش اطلاعات به شما پیشنهاد خواهد شد تا مناسب‌ترین گزینه را برای گوشی خود انتخاب کنید. ۳D Flip Clock & World Weather که با حجم ۱۸ مگابایت برای اندروید ۲.۳ یا بالاتر منتشر شده است موفق به کسب بیش از ۱ میلیون دانلود در پلی‌استور گوگل شده است. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • ارائه‌ی اطلاعات آب و هوا به صورت ویجت
  • رابط کاربری جذاب و چشم‌نواز
  • ارائه‌ی اطلاعات دقیق و به روز
  • بازه‌های بروزرسانی خودکار

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی مشاهده نشد
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>