دسته ها

اپلیکیشن مرور وب در محیطی حرفه ای با Atlas Web Browser

مرور وب در محیطی حرفه ای با Atlas Web Browser

اپلیکیشن Atlas Web Browser برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید در محیطی زیبا وب سایت ها را مرور کنید.  در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

تنها تعداد بسیار کمی از کاربران وجود دارند که به مرورگر پیش‌فرض گوشی خود بسنده می‌کنند و به علت امکانات فوق‌العاده کم این مرورگرها، به سراغ مرورگرهای دیگر می‌روند و با وجود آنکه مرورگر جدید، تجربه و امکانات بهتری را در اختیار این کاربران قرار خواهد داد، همچنان مشکلی وجود دارد و آن سریع نبودن مرورگر جدید به اندازه‌ی مرورگر پیش‌فرض گوشی است. این مشکل معمولا در گوشی‌هایی اتفاق می‌افتد که رم آن‌ها کمتر از یک گیگابایت است که با وجود آنکه این روزها دیگر کمتر گوشی جدیدی با رم کمتر از یک گیگابایت ساخته می‌شود، همچنان تعداد بسیار زیادی گوشی متوسط و ضعیف در جامعه‌ی آماری موبایل‌ها وجود دارد. اگر شما نیز در استفاده از مرورگرهای صاحب نام همچون کروم، فایرفاکس یا… در گوشی خود مشکل دارید، Atlas Web Browser پیشنهادی مناسب و ایده‌آل برای شما خواهد بود.

مرور وب در محیطی حرفه ای با Atlas Web Browser

 

این مرورگر دارای امکان جالبی با عنوان TextView است که توسط آن می‌توانید وب‌سایت‌ها را بدون عکس‌ها بارگذاری کنید به این معنا که تنها محتویات متنی صفحات دریافت می‌شوند. این موضوع به ویژه برای کاربرانی که در ترافیک مصرفی دارای محدودیت هستند بسیار با ارزش است چرا که با فعال‌سازی آن می‌توان سرعت بارگذاری را چندین برابر افزایش، و حجم مصرفی را چندین برابر کاهش داد. برای مثال وقتی شما قصد مشاهده‌ی سایتی را دارید می‌توانید با فعال کردن این ویژگی صفحه‌ی اصلی زومیت را در شکل و شمایل همیشگی اما بدون بارگذاری تصاویر مشاهده کرده و اقدام به خواندن تیتر و مقدمه‌ی مطالب کنید. سپس مطالبی را که مایل به خواندن آن‌ها هستید در تب‌های جداگانه اجرا کرده و در هر کدام اقدام به غیرفعالسازی این ویژگی کنید. به این ترتیب شما تنها عکس‌های مطالبی که به آن‌ها نیاز دارید را دریافت خواهید کرد و شاهد بهبود چندین برابری سرعت و حجم مصرفی روزانه خواهید بود. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی جالب و متفاوت رابط کاربری
  • امکان نمایش صفحات وب در سه حالت استاندارد، سرعت کم و بدون بارگذاری تصویر
  • امکان مرور به صورت تمام صفحه

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>