دسته ها

سلامت در هر روز چقدر باید آب بنوشیم؟

کدام یک از ویتامین‌ها مفید و کدام‌ یک از ویتامین ها مضر هستند؟

همه ما می دانیم که برای ساز کار بدن به آب نیاز دارد. اگر شما به خوبی به بدن آب رسانی نکنید احساس خود آگاه تشنگی به کار می افتد. امروز می خواهیم در این مطلب به شما بگوییم که باید در هر روز باید چقدر آب بنوشید و اگر به طور مناسب آب مصرف نکنید چه خطراتی ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. در ادامه با ما همراه باشید.

فرایند آگاه نیستیم». اما وقتی تیم او از داوطلبان خواست تا به حس یک قلپ آب نوشیدن بر مبنای سختی‌اش امتیاز دهند، آنها پی بردند کسانی که تازه آب زیادی نوشیده بودند، گفتند برای قورت دادن بیشتر تلاش کردند. امتیاز آنها برای سختی قورت دادن آب، از یک به پنج افزایش یافت.

اسکن مغز کسانی که سیرآب بودند نشان می‌داد که قورت دادن به فعالیت بیشتری در قسمت‌های خاصی از مغز مربوط می‌شد که شامل قشر جلویی مغز هم بود. این قسمت مسوول پردازش آگاهانه افکار است.

فارل می‌گوید این اکتشاف مدرکی است که نشان می‌دهد آن نصیحت بحث‌برانگیز برای نوشیدن عمدی آب، اشتباه است. نتایج این پژوهش نشان می‌دهد که ما چندین مکانیسم دقیق و ظریف برای تنظیم میزان آبی دریافتی بدن‌مان داریم. فارل می‌گوید حتی کسانی که ورزش می‌کنند باید متناسب با تشنگی‌شان آب بنوشند.

نظرات ( 1 )

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>