دسته ها

اپلیکیشن با PDF Tools فایل های PDF را در اندروید مدیریت کنید

با PDF Tools فایل های PDF را در اندروید مدیریت کنید

یکی از مهمترین نیاز های کاربران گوشی های اندروید مدیریت کردن فایل های PDF  است. PDF Tools اپلیکیشنی است که می توان با آن به راحتی فایل های PDF را مدیریت کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اهمیت و جایگاه فایل‌های PDF در دنیای امروز، موضوعی ثابت شده و غیرقابل انکار است. مزایای بی‌شماری که فایل‌های PDF دارند باعث شده است تا این فرمت، به یک استاندارد جهانی برای فایل‌های متنی تبدیل شود. برای مثال یک فایل PDF برخلاف فایل‌های Word یا … قابلیت اجرای صحیح در هر ابزاری را دارد و فارغ از آنکه سیستم مقصد از زبان یا فونت مورد استفاده در فایل برخوردار باشد یا خیر، نتیجه را به صورت کاملا سالم به کاربران نمایش خواهد داد. با گسترده شدن تبلت‌ها و موبایل‌های هوشمند در بین کاربران نیز نیاز به یک ابزار مدیریتی کامل در رابطه با PDF‌ها در موبایل به شدت احساس می‌شد که با اپلیکیشن PDF Tools می‌توانید امکانات بسیاری را در این زمینه در اختیار داشته باشید. PDF Tools در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است و اکثر امکانات برنامه تنها در نسخه‌ی پولی آن قابل استفاده خواهند بود.

با PDF Tools فایل های PDF را در اندروید مدیریت کنید

 

قابلیت‌های موجود در نسخه‌ی رایگان SPLIT, MERGE, DELETE PAGES و EXTRACT PAGES هستند که در ادامه به توضیح کاربرد آن‌ها خواهیم پرداخت.

  • توسط ابزار Split قادر خواهید بود تا فایل‌های PDF را به بخش‌های کوچکتر تبدیل کنید. برای مثال فایل پی دی افی در اختیار دارید که دارای ۱۰۰ صفحه است درحالی که شما تنها به بخشی از آن نیاز دارید. توسط ابزار Split می‌توانید با وارد کردن شماره‌ی صفحات مورد نظر، این فایل ۱۰۰ صفحه‌ای را به یک PDF جدید تبدیل کنید که تنها شامل صفحات مورد نظر خواهد بود.
  • در فایل‌های پی دی اف، معکوس حالت بالا نیز امکان‌پذیر خواهد بود به این معنا که در یک فایل PDF، چند صفحه‌ی غیرضروری وجود دارد (برای مثال صفحات اطلاعات، مقدمه، منابع و …). توسط ابزار Delete Pages می‌توانید فایل PDF مورد نظر را فراخوانی کنید و با وارد کردن شماره‌ی صفحات مورد نظر، آن‌ها را حذف کرده و فایل جدیدی بدون وجود صفحات مورد نظر تحویل بگیرید.
  • توسط ابزار Merge قادر خواهید بود تا چند فایل PDF را با هم ترکیب کرده و به یک فایل واحد تبدیل کنید. برای مثال اگر جزوه‌ی درس ریاضی شما به صورت فصل به فصل پی دی اف شده است، می‌توانید توسط این ابزار و انتخاب فایل‌های مورد نظر، یک جزوه‌ی واحد از تمام فصل‌های ریاضی به صورت PDF ساخته و در اختیار داشته باشید.
  • ابزار Extract Pages نیز قادر است تا صفحات مورد نظر شما را یک از PDF استخراج کنید.

اگر خواستار امکانات بیشتری هستید می‌توانید با پرداخت ۵ دلار به امکانات فوق‌العاده‌ای همچون استخراج عکس‌ها، استخراج متن، رمزگذاری روی فایل‌های پی دی اف، ساخت فایل PDF از عکس‌های انتخابی، ساخت فایل PDF از متن‌های عادی (فارسی پشتیبانی نمی‌شود)، تغییر ترتیب صفحات، اضافه کردن Watermark به صفحات و … را در اختیار داشته باشید. PDF Tools با حجم ۵ مگابایت برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است و به نسخه‌ی ۴.۰.۳ یا بالاتر این پلت‌فرم برای اجرا نیاز دارد. نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن که دارای بیش از ۵۰ هزار دانلود است از طریق لینک‌های زیر قابل دریافت خواهد بود.

نکات مثبت

  • امکانات کاربردی، متنوع و مهم
  • امکان ترکیب چند فایل PDF
  • امکان حذف صفحات اضافه از PDF

نکات منفی

  • پولی بودن اکثر امکانات برنامه
دانلود اپلیکیشن
 

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>