دسته ها

فناوری اطلاعات سخنان قصار سینمایی را گوش دهید

سخنان قصار سینمایی را گوش دهید

معمولا در هر فیلمی که تماشا می کنید دیالوگ های تاثیر گذاری وجود دارد که شاید به خاطره آن بخواهید فیلم را دوباره تماشا کنید. امروز قصد داریم وب سایتی را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید به آرشیو بزرگ از دیالوگ ها دسترسی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

در فیلم‌های محبوبمان شاید دیالوگ‌هایی رد و بدل شود که مورد توجه‌مان قرار می‌گیرند، گاهی آرزو می‌کنیم فیلم را دوباره ببنیم تا به آن دیالوگ خاص برسیم و آن را از زبان هنرپیشه بشنویم. اما سایت‌هایی وجود دارند که این کار را بسیار آسان می‌کنند، این سایت‌ها سخنان قصار سینمایی را به تفکیک بازیگر و فیلم، مرتب می‌کنند و شما به سادگی می‌توانید به دیالوگ مورد نظرتان برسید و بعد آن را دانلود کنید! بنابراین دیگر شنیدن صدای اورسون ولز در فیلم همشهری کین در حال گفتن «رز باد» یا شنیدن صدای مارلون براندو در حال دادن پیشنهادی ردنشدنی برای شما دشوار نخواهد بود.

سخنان قصار سینمایی را گوش دهید

 

سخنرانی‌ها و مونولوگ‌هایی که توسط بازیگرها در فیلم‌های سینمایی گفته می‌شوند، نه‌تنها دست‌کمی از سخنرانی‌های افراد مشهور دنیای سیاست، دانش یا هنر ندارند، بلکه برتری‌هایی هم بر آنها دارند. چه کسی است که سخنرانی اسکار شیندلر را در فیلم فهرست شنیدلر هنگام اعلام پایان جنگ به اسرای یهودی، یا حرف‌های آل پاچینو در فیلم بوی خوش زن یا صحنه رستگاری طلبیدن دانیل پلینویو را در فیلم خون به پا خواهد شد، فراموش کرده باشد!

اگر شما هم دوست دارید تا با کلیپ‌ صدا‌هایی از فیلم‌های مختلف و ماندگار دنیای سینما ارتباط نزدیک‌تری برقرار کنید و دوباره کلیپ‌های صدایی از فیلم‌های مورد علاقه خود را گوش دهید، وب‌سایت movie-sounds بهترین گزینه است.

برای استفاده از این وبسایت به http://movie-sounds.org مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>