دسته ها

فناوری اطلاعات هر روز بنویسید و نوشتن را تمرین کنید

هر روز بنویسید و نوشتن را تمرین کنید

خیلی از افراد علاقه زیادی به نوشتن دارند و می خواهند که ذوق نوشتاری خود را تقویت کنند. اگر شما هم می خواهید که نوشتن را تمرین کنید می توانید با استفاده از وب سایتی که معرفی می  کنیم این کار را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

وب‌سایت ۷۵۰words به صورت روزانه تمرین نوشتنی برای شما برگزار می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید هر روز درباره موضوعی که دوست دارید بنویسید. 

همانطور که از نام این وب‌سایت مشخص است، ۷۵۰words شما را تشویق می‌کند تا به صورت روزانه ۷۵۰ کلمه به هر زبانی که دوست دارید بنویسید. این تمرین به صورت رایگان تا ۳۰ روز ادامه پیدا می‌کند تا در نهایت بتوانید به نگارش روزانه عادت کنید. 

موضوعات نوشتن خود را می‌توانید بر اساس داستان‌ها، ترجمه متون انگلیسی، موضوعات مورد علاقه خود یا خبر‌هایی که در روز می‌شنوید انتخاب کنید تا طی این ۳۰ روز همیشه موضوعی برای نوشتن در نظر داشته باشید.

هر روز بنویسید و نوشتن را تمرین کنید

 

در بخش تنظیمات صفحه و نوشتار می‌توانید با انتخاب گزینه Customize Page موارد مختلفی را مطابق با خواسته خود تغییر دهید. برای مثال اندازه فونت را بزرگ کنید، رنگ فونت بخش‌هایی مانند تیتر‌ها یا زیر تیترها، پس‌زمینه و لینک‌ها را تغییر دهید تا در فضای مورد علاقه خود بنویسید. در صورت دلخواه حتی می‌توانید از تنظیماتی برای نوشتن در حالت تمام صفحه نیز استفاده کنید.

این وب‌سایت همچنین آمار‌هایی درباره مدت زمانی که نوشته‌اید، سرعت تایپ کلمات، احساسی که در زمان نوشتن داشته‌اید و باقی موارد نیز اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای استفاده از این وبسایت به‌ https://750words.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>