دسته ها

اپلیکیشن بدون اشکال انگلیسی بنویسید

بدون اشکال انگلیسی بنویسید

خیلی از افراد بدنبال ادیتور های پیشرفته هستند. امروز قصد داریم وب سایتی را معرف کنیم که با کمک آن می توانید متن های انکلیسی را صحیح تر بنویسید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

وب‌سایت hemingwayapp جملات پیچیده، بلند یا ایراد‌های نگارشی را به شما یادآور می‌شود. این وب‌سایت با رنگ‌بندی‌های مختلف مشکلات نگارشی را به شما نشان می‌دهد. برای مثال مشکلات جملات بلند و پیچیده و ایراد‌های معمول با رنگ زرد نشان داده می‌شوند.

اگر هنگام نگارش انگلیسی، هایلاتی به رنگ قرمز روی جمله کشیده شود، در واقع آن جمله به قدری گیج کننده و پر ایراد است که خواننده با خواندن آن سررشته کلام را از دست می‌دهد و نمی‌تواند جمله را متوجه شود. معمولا ویرایش جملات مشخص شده با رنگ قرمز از اهمیت بالایی برخوردار است.

بدون اشکال انگلیسی بنویسید

 

زمانی که یک کلمه به رنگ بنفش مشخص شد می‌توانید آن را با یک کلمه جایگزین که خوانایی آسان‌تری نیز دارد استفاده کنید. با بردن نشانگر ماوس روی آن می‌توانید از کلمه جایگزین استفاده کنید. قید‌ها در جملات به رنگ آبی نشان داده می‌شوند تا بتوانید اختصار متن را رعایت کنید.

علاوه بر این موارد راهنما کننده برای نوشتار بهتر، شما نوار ابزاری برای نگارش دارید که می‌توانید از بالای صفحه از آن استفاده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.hemingwayapp.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>